HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BİLKON TURİZM ORGANİZASYON

25 yıldır Turizm sektöründe kazandığımız tecrübelerle, Kongre-Toplantı Organizasyonları, Uçak Biletleri, Otel Rezervasyonları gibi turizmin her alanında hizmet vermekteyiz.


Deneyimli kadromuzla Ulusal ve Uluslararası Kongre, Konferans, Sempozyum, Bayi toplantıları, Lansman toplantıları, Workshop organizasyonları, konusunda anahtar teslim hizmet vermekte olan acentamız, konuklarının hepsine VIP hizmet vermeyi amaç edinmiştir.


IATA üyesi olan acentemiz yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı yapmakta olup, aynı zamanda TCDD yetkili satış acentesidir.


Uçak biletlerinin yanı sıra Türkiye’de ve tüm dünyada geniş bir ürün yelpazesine sahip otel rezervasyon sistemimiz ile anında sizlere hizmet vermekteyiz.

Bilet

Bilkon Turizm IATA ( Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ) ve TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) üyesi ve TC Turizm Bakanlığı A Grubu seyahat acentasıdır.


IATA, TÜRSAB, Türk Hava Yolları, Lufthansa ve Amadeus eğitim sertifikalarına sahip eğitimli ve tecrübeli personelimizle müşterilerimize dürüst, ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Kongre, Organizasyon ve Seminer

Gerçekleştirdiğimiz 100'den fazla ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyum ile disiplinli ve tecrübeliyiz

Otel Rezervasyonları

Dünya’da ve Türkiye’de 150.000'den fazla otele, en iyi tur operatör sistemleri olan AMADEUS, ODAMIGO, HOTELSPRO, VANILLA ve GTA aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Bu uluslar arası operatörler; en iyi fiyat ve anında konfirmasyon garantisiyle tercih sebebi olmaktadırlar.


Ayrıca yurt içi tatil tesislerine ve şehir otellerine de anında rezervasyon yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

Transfer ve Araç Tahsis

Havaalanı transferi ve şoförlü araç tahsisinde bizimle irtibate geçebilirsiniz.

EKİBİMİZ

Yaratıcı, Dinamik, Profesyonel

YUSUF KAYACIK

Yönetici

Bilet Koordinatörü
 

FATİH YÜKSEL

Bilet Departmanı

Uçak bileti, otel rezervasyonu
 

HATEM KAYACIK

Bilet Departmanı

Uçak bileti, otel rezervasyonu


 

SERAP ERDEM

Muhasebe

Muhasebe ve finansman direktörü