BİLET

BİLET

Bilkon Turizm IATA ( Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ) ve TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) üyesi ve TC Turizm Bakanlığı A Grubu seyahat acentasıdır.


IATA, TÜRSAB, Türk Hava Yolları, Lufthansa ve Amadeus eğitim sertifikalarına sahip eğitimli ve tecrübeli personelimizle müşterilerimize dürüst, ve kaliteli hizmet vermekteyiz.


Yurtiçi seyahatlerde Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Atlasjet, Borajet, Sunexpress ve OnurAir , yurtdışı seyahatlerde Türk Hava Yolları, Lufthansa, Qatar Airways ve diğer tüm havayolları biletleri Acentamız tarafından temin edilmektedir.


Türkiye ve dünyadaki bütün tren biletlerini acentamızdan temin edebilirsiniz.

 

Bilkon Turizm tarafından hizmet verilen kurumsal müşterilerimizi hizmet avantajlarımızdan faydalanmaya davet ediyoruz.


AVANTAJLAR

Bildireceğiniz şirket yöneticilerinizin ve personelinizin mil programları acentamızca takip edilecektir, rezervasyon esnasında üyelik numaraları acentamızca işlenecektir.


Kurumunuz ile Havayolları arasında Corporate anlaşmaları yapılacak ve takip edilecektir. Havayolları ile yapılacak olan corporate anlaşması çerçevesinde kurumunuza sunulacak avantajlar


Havayolu tarafından bildirilecek kişi sayısı kadar Kurumunuzca belirlenecek kişilere CIP kartı verilecek ve dış hat uçuşlarda CIP salonu kullanma hakkı verilecektir.


Kurumunuzdan seyahat edecek olan herkes ekstra bagaj hakkına sahip olacaktır.


Havayollarının belirleyeceği ücret kontenjanlarından ekonomi sınıf biletler için %3 - %7, business sınıf biletler için %5 - %10 arası ekstra indirim uygulanacaktır.


HAVAYOLU-FİRMA ve BİLKON arasında belirlenecek olan kotanın yıl sonunda tutması durumunda Havayolu, firmaya minimum %1 oranında uçak bileti teşviği verecektir.


Rezervasyon sırasında yer olan en uygun bilet ücreti ve kuralları tarafınıza bildirilecek, tercihiniz doğrultusunda istenen sınıftan rezervasyon yapılacaktır.


Mesai saatleri dışında, acil durumlarda uçak bilet hizmeti acentamızca verilecektir